Pronájem dodávek se vyplatí

Pronájem dodávek se vyplatí


Každému z nás se určitě někdy stalo, že se Vám rozbila dodávka v době, kdy to nejmíň potřebujete. V takovém případě Vám nezbývá moc možností, jak situaci řešit. Můžete si objednat služby, které Vám zboží převezou, jako je služba Geis, PPL, nebo další dopravci. Ovšem v tomto případě nemáte záruku toho, že zboží dojede v pořádku a časy se také dost liší od skutečnosti. Další a mnohem výhodnější služba je půjčovna dodávek Praha, která Vám půjčí dodávku dle Vašich přání a to za dobré peníze.

Dodávka (6)

Tato firma se zabývá pronájmem dodávek dlouhé roky a má s půjčováním ty nejlepší zkušenosti. V Jejich vozovém parku najdete hned několik vozů k pronájmu a bude jen na Vás, jaký vůz si chcete půjčit. U každého vozu jsou podrobně rozepsané ceny a také rozměry vozu. Dále je zde napsaná nosnost a také podrobný pronájem již od 6 hodin až po jeden měsíc. Všechny tyto vozy můžete řídit se skupinou řidičského průkazu B a v ceně jsou zajímavé služby navíc. Můžete se těšit na navigaci zdarma, zapůjčení rudlu, nebo popruhů na zajištění nákladu. Mezi další služby patří prémiová asistenční služba, parkování v místě areálu zdarma a dodávky jsou vždy v naprosté čistotě a s plnou nádrží. Samozřejmostí je zákonné pojištění a havarijní pojištění. V případě že budete chtít, je možné si zapůjčit profesionálního řidiče.

Dodávka (5)

Dále firma půjčuje také přívěsy. Ten si můžete zapůjčit samostatně, nebo rovnou společně s dodávkou. Dodávky se tak dokonale hodí na převoz materiálu na stavbu, na stěhování, ale také na dovolenou, kdy potřebujete více míst k sezení. Ideální je také na prodloužené víkendy, kdy vyrazíte s více člennou rodinou třeba na hory.

Pokud se Vám tedy z nějakého důvodu rozbilo Vaše auto, tak sáhněte po pronájmu. Zaručeně se Vám jejich přístup bude líbit a třeba se stanete častými zákazníky, který pronájem dodávky budou využívat.