Předvídejte – telefon Vám za to poděkuje!

rozbitý telefon

Kryt na telefon a ochranné sklo by měl mít každý telefon, ale bohužel tomu tak v hodně případů není. Telefon, který si neochráníte Vám může velice brzy ukončit službu. Lidé často říkají, že jim telefon v životě neupadnul, a tak si nic nepořídí, ale jednou může přijít moment, který nečekáte a nehoda je na světě. Oprava telefonu může být velice nákladnou záležitostí. Je pak lepší si koupit nový telefon? V mnoha případech ano, protože oprava telefonu, pokud je zničený například na dotykové ploše se nevyplatí kupovat pouze nový díl a čas opraváře. Mějte na paměti, že investování do ochrany telefonu nikdy neprohloupíte.

Obal na huawei najdete na mnoha e-shopech a kamenných prodejnách stejně jako na jiné značky. Vždy si zkontrolujte, že kupujete obal na správný typ telefonu, protože pokud koupíte na špatný typ – nebude telefonu sedět výškou nebo šířkou anebo výřezem pro fotoaparát. Až budete kupovat ochranné sklo – dbejte na stejná pravidla jako u obalu.

Další variantou je i to, že si telefon můžete pojistit. Není to ale pojistka „na blbost“. Většinou se jedná o pojistku proti krádeži, mechanickému poškození, které je nepředvídatelné a takové pojištění se platí měsíčně a cena se odvíjí od kupní ceny zařízení. Může být teda od 49,-Kč až do 450,-Kč. Pojistné firmy Vám rádi zodpoví veškeré podmínky a informace, které budete chtít jistě znát.

rozbitý telefon

Díky mnoha vzorů na obalech telefonu si můžeme telefon hezky sladit. Máte možnost zvolit si pestré barvy, tak i jednoduché barvy nebo transparentní kryt. Mnoho obrázků nebo dokonce i obal na telefon s vlastní fotografií. Co se týká ochranného sklíčka, tam tyhle varianty zatím nejsou, ale i kdyby byly, bylo by to velmi nepraktické, protože by nám nějaký obrázek mohl ztížit rozpoznání textových zpráv nebo jiných funkcí.

Nebuďte neopatrný – předejděte možnému poškození.