Servis a lidé

Instalatérské práce jsou potřeba úplně všude.

Instalatéři jsou velmi důležití lidé, bez kterých bychom se jen těžklo obešli. Já vím o tom své, když se mi ucpala vana. musím říct, že to byla katastrofa. Navíc taky mě štvalo, že to byla moje chyba, že se vana ucpala, protože jsem do ní nalila vodu z mytí podlahy. No a teď si jistě říkáte, co v té vodě bylo, když se ucpala vana a potřebovala instalatéra.

Abych byla upřímná, tak úplně ani nevím ale jak jsem později zjistila, tak to byly kousky plastu, takový ten igelit, v čem jsou zabalená lízátka. Takže za to mohl i můj syn. Ale ho samozřejmě z ničeho neobviňuji. Je to můj malý miláček a prostě jen odhodil kousek papíru z lízátka na zem. Já si ho nevšimla a jak jsem vodu lila do vany, tak se tam papírek asi nějak dostal do odpadu a nehoda byla na světě. Instalatéři jsou právě na takové problémy a neduhy zvyklí a vždycky rádi pomůžou. Instalatéři jsou tady od toho, aby nám pomohli. A abych ještě pravdu řekla, tak je fakt, že jsem si ucpané vany ani hned nevšimla. Všimla jsme si toho až později, když jsem se koupala a zjistila jsem, že vana nějak podezřele pomalu odtéká.

I ventilace někdy potřebuje opravit.

A mě samozřejmě nebavilo čekat, až voda odteče, tak jsem si řekla, že asi bude něco s odpadem. Jenže jsme tam nic v odtoku neviděla. Hm, takže problém bude někde jinde, že budu muset volat pomoc. A taky že ano. Bála jsem se, že jakmile nezačnu problém řešit hned, tak se odpad ještě více zanese a bude to pak velký problém, že voda neodteče pak vůbec. A tak přišel na řadu telefon a volat instalatéra. Instalatéři jsou právě na takové věci šikovní. A nyní si představte, že by nebyli nebo neměli stále čas. To by bylo vytopených domácností! Ani to nechci vidět. Nakonec jsem ale byla ráda, že instalatéři mi s problémem s vanou pomohli a já pak se mohla v klidu koupat. Navíc s instalatéry je velká zábava, vždycky si s nimi dobře pokecáte.