Bezpečný a prověřený detox organismu

barevné ovocné džusy

Dnes si představíme jednu z mála očistných procedur, které neublíží vašemu tělu. Uvědomujete si plně, co všechno každý den přijímáte a zůstává to ve vás? Nezdravé jídlo, příliš mnoho špatných cukrů a tuků, kofein, cigarety i alkohol. Lidé toho konzumují hodně a ne všechno je dobré. Proto je dobré si čas od času projít očistnou kúrou a oprostit se od všeho negativního.

Neera

Neera detox je očistný program, během kterého se tělo zbaví škodlivých toxinů. Nemusíte se ale obávat, že budete hladovět. Tělo sice detoxikuje, ale zároveň také dokáže uspokojit pocit hladu i přesto, že nepožíváte žádnou pevnou stravu. Jedná se tedy o nápoj, kterým po krátkou dobu nahradíte běžné jídlo a dopřejete tak svému organismu čas na to, aby se pročistil.

Program se často využívá na počátku redukčních diet, jelikož dokáže nastartovat metabolismus a připravit se na nový styl stravování. S toxiny se navíc hubne těžko, a proto během kúry jdou přebytečná kila velice snadno dolů. Zhubnete, ani nebudete vědět jak. Není to pravidlem pro každého, ale většina alespoň několik skutečně přebytečných kil shodí.

Proč se do toho pustit?

Regenerace rovnováhy celého organismu je velice důležité a nikdo http://tn.nova.cz/tema/66299-penize-co-nikdo-nechce by ji neměl podceňovat. Neera odstraňuje veškeré odpadní látky v těle. Kayenský pepř urychluje metabolismus a pomáhá tak škodlivé prvky eliminovat. Ve složení ovšem najdete i citronovou šťávu, díky které se zbavíte přebytečného tuku. Co byste měli očekávat na konci?

limeta sklenice vody

Výsledkem je skvělý pocit ve vlastním těle

Těšit se můžete na několik chtěných a očekávaných pozitiv. Kromě fyzična si vyčistíte také mysl a zhubnete. Stejně tak se zbavíte všeho škodlivého, co v organismu nemá co dělat. Zlepší se vám růst a kvalita vlasů a nehtů. S tím jde ruku v ruce také čistější a zdravější pleť a především nová vlna energie, která se dostaví právě díky tomu, že zlikvidujete nepotřebné.