Podnikatelský úvěr s výhodnými podmínkami

nemovitost

Když se řekne podnikatelský úvěr, jistě si pod tím představíte typ úvěru, který si mohou sjednat pouze podnikatelé. Jak nám název napovídá, podnikatelským úvěrem se hradí veškeré potřeby ve firmě nebo v podnikání.

  1. Už žádné dokazování příjmů

U podnikatelského úvěru se těchto podmínek bát nemusíte. Hypotéka bez doložení příjmu garantuje, že nebudete muset dokazovat výši svého příjmu. U podnikatelského úvěru nevadí ani nízké daňové přiznání. Nečeká vás žádné složité papírování.

  1. Už žádné zkoumání registrů

Do registrů se velice často nahlíží, ale u nás pouze proto, abychom znali všechny potřebné informace, protože si je poskytovatel úvěru vždy musí ověřovat. Pokud máte záznam, není se čeho obávat. Úvěr můžete získat i za podmínek, že máte záznam. Záznamy se dají tolerovat.

Vymaňte se z nečestného a nevýhodného vlivu

V některých případech nás hypotéky hrozně svazují. Nejenom pro podnikatele, ale také pro běžné občany je to často jako zatěžkávací zkouška, kterou musíte překonat. Vzít si úvěr je tedy pro člověka velice náročné, dokazování je složité, podmínky nevýhodné a navíc celkové vyřízení je problematické. Pokud si tedy člověk chce na něco půjčit, znamená to, že je permanentně ve stresu, protože se obává již předem všech komplikací a posléze již nastalých skutečností, které nám často vůbec nepomáhají, ale právě naopak, vedou nás do ještě větších problémů například v tom, že vyřízení úvěru dlouho trvá a my už nemáme dál čas čekat, protože nás postihují penále za nějaké nezaplacené platby nebo nedorovnané kauzy.

klíčenka

Vymaňte se z tohoto negativního vlivu a sjednejte si úvěr tam, kde to budete mít bez starostí a navíc se schválením do 24 hodin. To všechno náš podnikatelský úvěr umožňuje a navíc poskytuje i výhodné podmínky jako je nízká úroková sazba a nízké splátky, podobné těm v běžných bankách. Další výhodou je dlouhá doba splatnosti, ručení nemovitostí a získání 50 až 70% z prodejní ceny nebo tolerance záznamů. Nemusíte ani dokazovat své příjmy.