Vlastní vířivka

návrh výřivky

Vířivka je ideální místo pro rekreaci, kde můžete nabrat spousty nových sil na putování životem, ale je zapotřebí udržovat vodu čistou. Od toho je tu chemie.

Vlastní vířivka

Nebudete litovat

Už delší dobu neplatí, že je to zařízení určené pro bohatší, protože dnešní výroba umožňuje naprosto běžný nákup pro obyčejné lidi, jenž nemají moc velké příjmy, což je jedině dobře, protože se stává více a více dostupnou. Ovšem proč si vlastně domů kupovat vířivku? Je prokázáno, že má pozitivní vliv na psychickou i fyzickou stránku, což je hned první důvod.

Jen si představte tu krásnou chvíli, kdy konečně přijdete domů, vlezte do vířivky a už si jen užíváte pohody. Díky všemožným tryskám, jenž způsobují speciální proudy vody se maximálně uvolníte a rázem bude po všech starostech. Druhou stránkou je právě fyzická, kdy trysky zajistí kompletní uvolnění těla, což je třeba po náročné práci či cvičení naprosto dokonalé. Po využití vířivky budete rázem jako vyměnění, protože se Vám opravdu uleví. Jak vidíte, tak pokud si vyberete pro Vás ideální vířivku, tak si ji dokonale užijete a nákupu rozhodně nebudete litovat.

Chemie

Na začátek je velice dobré zmínit že je zde mnohem vyšší teplota vody než u běžného bazénu, čemuž se tedy musíme přizpůsobit a nedávat stejnou chemii do obou zařízení. Samozřejmě je zapotřebí čistit i vnitřní části vířivky, protože tyto nečistoty by se stále dostávaly do vody znovu a znovu a chemie by tak neměla moc smysl. Chlór zde není moc ideální, a proto se raději používají kyslíkové tablety, jež jsou jednoduché na dávkování.

luxusní vířivka

Samozřejmě i zde se neobejdeme bez kontroly pH a přípravků na jeho snížení či zvýšení, abychom tuto hodnotu drželi v normálu. I když se zde chlór nepoužívá, tak můžou vzniknout zelené organismy, proti čemuž seženete spoustu různých přípravků. Chemie do vířivky je opravdu rozmanitá, takže mezi ní naleznete všechny potřebné přípravky, aby voda byla stále čistá, přičemž chemie je opravdu levná. Produkty jsou v prakticky baleních, abyste měli dostatečné množství vždy při ruce.