Se záznamem v registru se už váš svět nezboří

pokladnička

Takový záznam v registru dokáže člověka opravdu potrápit. A to především v situaci, která nemá žádné jiné východisko, než je půjčka. To se vám může stát snadno, když třeba akutně potřebujete vyřešit své bydlení, když potřebujete peníze na rozjezd podnikání, anebo když sháníte peníze na vyplacení exekutora. Ať už jde o staré závazky anebo o nový byt, tak jakmile máte záznam v registru dlužníků, ať už v tom bankovním anebo nebankovním, tak vám peníze v klasickém bankovním domě nikdo nepůjčí.

A spolehnout se můžete i na to, že tato rovnice funguje za všech okolností a nepomůže, pokud budete vysvětlovat a dokazovat, že se vlastně jedná o hloupou banalitu, a že váš záznam v registru neznamená v praxi nic jiného, než že jste se zpožděním uhradili fakturu za energie. Vždyť něco podobného se může stát úplně každému! Takže všem těmto lidem zabouchne banka dveře před nosem.
Kam se tedy podít v situaci, kdy nutně potřebujete půjčku, a banky pro vás mají zavřeno? Nezoufejte, a oslovte nebankovní společnost. Tyto společnosti sice všichni podezřívají z různých nekalých praktik a rizikových půjček, ovšem jedná se o pouhé pomluvy, což snadno zjistí každý, kdo takovou půjčku vyzkouší na vlastní kůži.

balíky peněz

Ovšem pokud něco v případě nebankovních společností opravdu platí, pak je to fakt, že vám ušijí půjčku na míru vašim potřebám a možnostem. Typickým znakem nebankovních společností je jejich individuální přístup ke každému klientovi. A to oceníte o to více, oč je vaše situace naléhavější a zdánlivě neřešitelná.
Záznam v registru totiž nemusí být ani ten nejmenší problém, i když vám to třeba v mnoha bankách tvrdili. I u hypotéky bez registru můžete získat solidní úrok a dlouhou dobu splatnosti. To jediné, na čem opravdu záleží, je, abyste svou půjčku dokázali pravidelně splácet a poskytli vhodnou záruku v podobě libovolné nemovitosti.