Podložky pro pohodlnější jógu nebo protahování

Podložky pro pohodlnější jógu nebo protahování


Co si budeme povídat, cvičit doma jen tak na zemi, na tvrdém povrchu, není zrovna dvakrát pohodlné. Je proto vhodné si tuto činnost co nejvíce zpříjemnit, aby vás to neodradilo hned v začátcích a abyste neskončili s bolavými či otlačenými zády a končetinami. Vybavte se k tomu určenými fitness doplňky, které se postarají o váš lepší pocit během fitness aktivit.

Jógamatka nejen na cvičení jógy

Podložka na cvičení, nebo také lidově řečeno „jógamatka“, se vám bude hodit nejen na provozování jógy, ale oceníte ji také při posilování, protahování a dalším podobném cvičení. Je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu, který neklouže po podlaze e je tak během používání nejen pohodlná, ale také i bezpečná. Bude se vám na ní nejen dobře stát, ale také sedět i ležet, takže můžete pohodlně vykonávat nejrůznější kreace. Hýbat se vám tak bude o poznání lépe než jen na tvrdé podlaze.

podložka na cvičení

Kde pořídit kvalitní a praktické podložky na cvičení levně? No přece u nás. Na jednom místě tu najdete hned několik variant.

RŮZNÉ TYPY A BARVY

V nabídce naleznete nejrůznější typy praktických jógamatek, a to nejen v různých barvách, ale také tloušťkách. Liší se i provedení, kdy některý materiál je vylepšený ještě o speciální spodní vrstvu v černé barvě v hrubším provedení. Použitý materiál je odolný a stálý. Jsou také lehké a snadno se přenášejí. Je také protiskluzová i voděodolná.

cvičení jógy

Na doma i do přírody

Jógamatku využijete nejen doma nebo v tělocvičně, ale můžete si ji s sebou vzít třeba i do přírody. Jednoduše ji smotáte do ruličky a vezmete ji s sebou kamkoliv potřebujete. Užijete si tak pohodlnější cvičení jógy nebo protažení v lese nebo na louce.

Dopřejte si během jógy, posilování nebo protahování pohodlí a komfort díky tomuto praktickému fitness doplňku. Ve vaší fitness výbavě tato pomůcka rozhodně nesmí chybět.