Nedovolte tchyni, aby vám ničila život

bruneta v tílku

Všude byla, všechno ví a má zkušenosti k tomu, aby vás pořád dokola poučovala. Co ale nemá je právo, mluvit vám do života. Řeč je o vaší tchyni, která s vámi vede válku už jen z toho důvodu, že si její syn vybral za partnerku právě vás. Nebuďte poslušnou snachou za všech okolností, jsou situace, kdy musíte býthlavně ženou, která ví co chce a nepotřebuje k tomu rady ani věčné poukazování na chyby, které prý děláte.

ZÁMINKA

Nedejte tchyni záminku k tomu, aby vás udělala v očích vašeho partnera tou špatnou.Tchyně umí být dobré manipulátorky a každý syn má pro svou maminku velkou slabost. Proto se většina konfliktů bohužel situuje na vaši stranu, čemu se pokuste za všech okolností zabránit. Pokud má tchyně potřebu vás ve všem napomínat a dělat, že jste neschopná žena, raději s ní zatočte tak, že nad jejími požadavky mávnete rukou, uděláte si jednoduše věci po svém a budete nad věcí. To ji možná vytočí ještě více, ale to už není váš problém.

KDYŽ TCHYNĚ HRAJE NA CITY VAŠEMU PARTNEROVI

Musíte brát na vědomí, že maminka je prostě jen jedna. A jelikož je to právě maminka, která drží děti pod svými křídly, bude těžký partnerovi vysvětlit, že není až tak dokonalá, jak si myslí. Nemusíte hnát za všech okolností tchyni proti vašemu partnerovi, podstatné je to, že ho obeznámíte s každou vyhrocenou situací i z vaší strany. Tchyně se samozřejmě bude všemožně snažit o to, aby vyšla z každého konfliktu nevinně a jako ta, které jste ublížila. Nenechte si to však líbit a jestli můžete, otevřete svému partnerovi oči jasnými fakty.
starší paní

KDO JE VÍC? SNACHA NEBO TCHYNĚ?

Nikdy nemusíte dokazovat tchyni ani svému partnerovi, že jste lepší než ona! Jste přece dospělá vyrovnaná osoba, která má sebevědomí a zdraví rozum k tomu, abyste racionálně zhodnotila situaci, že máte v něčem pravdu. Ať tchyně kvůli vašemu jednání pukne klidně i vzteky, nenechte se vyvést zbytečně z míry. Pokud tchyni její pýcha nedovolí „překročit vlastní stín“, nic s tím stejně nenaděláte.