Dovolená s náplní

joga

Jste single a přemýšlíte, co podniknout letos o dovolené? Můžete se vypravit někam na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří, kde ale budete nejspíše patřit k výjimkám, které cestují bez partnera. Nebo můžete využít nabídek, které jsou dnes stále rozšířenější a orientují se právě na lidi, kteří nemají s kým vyrazit. Ale nejen na ně. Může jít i o kamarády/kamarádky, které chtějí někam společně vyjet, ale nechtějí strávit čas jen ležením na pláži nebo chozením po památkách.

V nabídce jsou různé kurzy a dovolené, které mohou trvat víkend nebo třeba 14 dní a konají se v Čechách nebo jinde po Evropě. Vybírat musíte podle své nálady a peněženky a podle toho, čemu se rádi věnujete, co byste se chtěli naučit nebo v čem se chcete zlepšit. Hodně z nich je orientovaných konkrétně na ženy, ale i muži si pro sebe něco najdou. Pořádají je jak cestovní kanceláře, tak sportovní organizace nebo jednotlivé osoby. Některé mohou být i s hlídáním dětí, tudíž bude postaráno o vaše malé potomky a můžete je vzít bez problémů s sebou
Nabídka je opravdu široká, můžeme si pro představu uvést několik příkladů.

· Dovolená s břišními tanci
· Dovolená s jógou
· Dovolená s hubnoucím programem
· Dovolená s aerobikem
· Meditační dovolená
· Dovolená se cvičením
· Dovolená se zumbou
· Dovolená s pilátes
· Dovolená s tancem

tanečnice

A další možnosti, stačí se jen podívat po vašem okolí nebo poohlédnout po internetu. To, že je pobyt zaměřený na určité téma nebo cvičení, neznamená, že se musíte nutně všeho účastnit. Pokud máte partnera a chcete ho vzít s sebou, také v tom nebývá problém a může si dělat vlastní program a trávit s vámi tu část dne, kdy budete mít volno. Pokud si nejste jisti, zda by vás takovýto druh dovolené bavil, začněte nejdříve s kratšími víkendovými pobyty a uvidíte. Třeba budete příjemně překvapeni. Odpočinete si a uděláte něco dobrého pro vaše tělo a mysl.