Americká hypotéka jako nejvýhodnější produkt

poradenství pro nemovitosti.jpg

Americká hypotéka je finanční produkt, u kterého nemusíte dokazovat, kam peníze půjdou, ani to, na co je potřebujete. Velice výhodné pro každého, kdo potřebuje peníze pro jakýkoliv účel.

Nebankovní americké hypotéky mají tu výhodu, že nejsou poskytovány bankami, ale právě nebankovními společnostmi, jako je ta naše. Proto u nich najdete ještě jiné produkty, stejně výhodné nebo ještě výhodnější, jako je hypotéka bez registrů, kdy se nahlíží do registru, ale záznamy se běžně tolerují, takže hypotéku můžete dostat, nebo i jiné druhy hypoték. Ovšem tato je speciální tím, že dostanete až 70 % odhadní ceny nemovitosti a splácet můžete až po dobu třiceti let. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem a nemusíte vůbec dokazovat, na co je použijete.
i. Nevadí ani nižší daňové přiznání u podnikatelů.
ii. Zajistíme také velice nízkou splátku jako v běžné bance.
iii. Přizpůsobíme půjčku vašim potřebám.
iv. Žádné poplatky předem, naopak co je u nás samozřejmostí, je expresní jednání a rychlé vyřízení.
výměna peněz za dům.jpg

Vlastnosti tohoto finančního produktu

v Jak se tedy prezentuje nebankovní americká hypotéka? Jako vynikající finanční produkt, u kterého nemusíte dokazovat, na co peníze potřebujte a na co je použijete.
v V případě podnikatelů často bývá problém vyřízení hypotéky s nižším daňovým přiznáním. V našem případě to problém není a podnikatelé mohou mít klidně nižší daňová přiznání.
v Okamžitě schvalujeme úvěr při dodání veškerých pokladů. Zajistíme vždy expresní jednání a velice rychlé vyřízení. Peníze uvolníme ihned a můžete je následně čerpat.
v Pokud je u vás někdo v rodině bez záznamu v registru dokážeme vám zajistit ještě nižší úrok a to už od 4 % p.a. Pokud nemáte nikoho takového, tak se nic neděje, zajistíme vám tedy úrok od 7 % p.a.
v Běžný úrok pro americkou hypotéku se pohybuje od 5 – 11 % p.a.
v Splatit můžete úvěr kdykoliv předčasně, aniž byste byli pokutování.
v Půjčku můžete využít ke konsolidaci půjček, k vyplacení exekucí, k oddlužení nemovitostí a mnoho dalšího. Můžete s ní také zrekonstruovat byt či si koupit dům. Záleží jenom na vás.