Okamžik, který zůstane jistě ve vzpomínkách

láska

Ve vašem vztahu je třeba postoupit zase o jeden krůček dál. Už jste si jistí tím, že osoba po vašem boku je tou pravou a jedinou a že společně chcete strávit zbytek života. Určitě nestačí jen jedny klíče od pronajatého bytu, je třeba ukázat všem, že vy dva jste pro sebe stvořeni. Svatba je krásnou tradicí, která naštěstí dosud nevyšla z módy.

Oblíbená místa
Ačkoliv se pod vlivem seriálů a filmů může zdát, že vhodným místem pro žádost o ruku je náměstí plné lidí, které bude publikem, pro vyslovení vaší žádosti, není to pravdou. Mnohem vhodnější je klidnější místo, decentní prostředí a co nejvíce soukromí. Pokud budete chtít žádat o ruku v oblíbené restauraci, volte soukromý salónek, nebo alespoň stůl, který je co nejvíce stranou od ostatních hostů.
Velmi vhodné pro žádost o ruku jsou nejrůznější dovolené, nebo prodloužené víkendy. Často se pak z takového místa stává tradiční každoroční cíl výletu, třeba při oslavě vašeho výročí.
Zvolit můžete i klidné prostředí vašeho domova, nebo oblíbené místo pro procházku. Zkuste však podtrhnout výjimečnost okamžiku alespoň výzdobou, svíčkami či hudbou.

Šperk, který vysloví vaše přání
K žádostem o ruku nutně patří i zásnubní prsteny, které muži vybírají pro své vyvolené. Tradice praví, že by se mělo jednat o kroužek zdobený bílým kamínkem. Tento prstýnek pak bude zdobit ručku vaší vyvolené po zbytek života. Na levý prsteníček patří snubní prsten, proto velikost zásnubního odměřte tak, aby jej vaše vyvolená mohla nosit na pravé ruce, nebo na jiném prstu levé ruky. Vybrat správně jistě není lehký úkol. I zde se však můžete řídit pravidlem, že v jednoduchosti je krása a zvolit raději decentní a nenápadné provedení.

diamant

Kterýkoliv model z vystavené kolekce je možné upravit podle vašeho přání a nechat si zhotovit skutečný originál. Už jste se rozhodli, jak bude vypadat?