Nová metoda hubnutí, probíhá ve třech fázích a shodit můžete, kolik chcete kilogramů

košíček, čokoláda, krém

Tato metoda se nazývá proteinová nebo také bílkovinná, ketogenní nebo keto dieta. Celý systém je závislý na správném fungování lidského těla. Díky tomu budete moci shodit přebytečné tukové zásoby. Jak to celé funguje? Díky Harvardským vědcům ve spolupráci s předním odborníkem na danou problematiku Georgem L. Blackburnem, můžeme shodit, kolik kilogramů chceme a to za pouhých pár týdnů. Zbavujete se tím tukových zásob, ale nepřicházíte o svalovou hmotu. Při klasických redukčních dietách se totiž velice často stává, že přicházíte právě o svalovou hmotu, což je nežádoucí, protože výsledný efekt je negativní a tuků se vlastně vůbec nezbavíte. Podobné je o u diet, které pracují na špatně založeném systému nebo na bázích hladovění. To zase způsobí jo-jo efekt, takže výsledek v hubnutí není žádný https://www.prodietix.cz.

břicho, metr, hubnutí

Jak všechno probíhá?

Jenomže tělo může navodit stav znaný ketóza, který právě zkoumali přední vědci v Americe a tato metoda je podložena také lékařským výzkumem. Tento stav navodíte velice jednoduše. Stačí si upravit jídelníček a v tom vám samozřejmě pomůžeme, od toho jsme zde my! Budete do svého těla dostávat více proteinů a také bílkovin, jen minimum tuků, a díky tomu navodíte tento stav, zvaný ketóza. Jde o přirozený proces, při kterém se budou spalovat tuky, z vašich uskladněných zásob. Svalová hmota zůstane zachována, což je další velké plus! Celá tato metoda funguje na principu třech fází.

1. Fáze – váhová redukce
2. Fáze – stabilizace
3. Fáze – fixace

Jaké jsou další výhody této metody hubnutí?

Mezi další velice kladné vlastnosti patří například fakt, že nebudete mít pocit hladu, ba právě naopak denně budete jíst několik jídel, takže se denní dávky rozprostřou přes celý den a vy nebudete cítit hlad. Také doprovází toto hubnutí příval nové a příjemné energie, jistě nebudete vědět, co s ní, tak postupně můžete začít žít i zdravým životním stylem, dopřát si trochu pohybu nebo relaxace a uvolnění.

vajíčka, chřest, rajčata