Lepší vzhled v pozdějším věku

vrásky v pokožce

Kosmetika a make-up se staly běžnou součástí života milionů žen po celém světě. Chtějí dobře vypadat a později chtějí vypadat mladší než ve skutečnosti jsou. Proč ne, doba je jiná a ženy v padesáti letech dávno nejsou babičky v zástěře a v šátku. Kdo si chce udržet mladistvý vzhled po několik let, musí se o sebe správně starat. Jenže mnoho žen na to jde špatně, a vzhled řeší primárně prostřednictvím kosmetiky. Kosmetika je sice důležitá, ale ještě důležitější je vaše životospráva.

Víte, co je kolagen?
Naše tělo potřebuje ke správnou fungování celou řadu vitamínů, stopových prvků, minerálů a dalších látek. O tom lidé všeobecně ví, a naučili se užívat doplňky stravy, kde mohou nabrat důležité vitamíny, které jim nepokryje potrava. Většina lidí bere různé vitamíny, ale kolagen nechávají v pozadí. A to je právě ten kámen úrazu. Právě kolagen má velký vliv na to, jak vypadáme. Naše těla si jej umí vytvořit, ale zhruba okolo třicítky už tuto schopnost začínáme ztrácet. Tehdy by ball dobré kolagen zařadit do jídelníčku. Najdeme ho v nepříliš populárních jídlech, jako je například sulc nebo želatina.

tablety kolagenu

Pokud jste se rozhodli, že budete užívat kolagen, nejlepší je nativní kolagen. Je to kolagen, který je našemu tělu přirozený, a je vyrobený z mořských ryb. V záplavě kolagenů může být problém se vyznat, ale například Orca collagen je jeden z nejlepších, jaký si můžete vybrat. Kromě kolagenu obsahuje i různé vitamíny a kyselinu hyaluronovou, takže v boji proti vráskám je to jednička. Můžou jej užívat ženy a samozřejmě i muži, protože kolagen není jen o vzhledu, ale i o zdraví. Kolagen je zodpovědný za stav vlasů, nehtů, zubů, pleti a také chrupavek. Chcete se vyhnout bolestem kloubů ve stáří? Pak rozhodně neotálejte s užívání kolagenu, protože jedině tak svoje klouby ochráníte. Začněte s užíváním co nejdříve.