Kupujeme bazén

bazén

Když tu cifru uvidíme, tak se zhrozíme. Zkuste si to spočítat také. Nu, neváhejte. Nic moc? A počítali jste cestovné? Nepočítali, aha. Nu, tak znova. Copak, už je tam jiné číslo? A počítali jste občerstvení? Ne? proč? Že byste to stejně snědli doma, takže se to nepočítá. Aha, nepočítá. Jenže doma sníte hranolky za poloviční cenu. Na plovárnách jsou totiž přirážky a když jsou zde stánky, tak jsou většinou ceny hodně nadsazené. Stánkař si totiž musí zaplatit také benzín nebo na co jezdí, a samozřejmě, že jej zde nenechávají prodávat jen tak. Musí zaplatit za zábor plochy, nebo pronájem místa, to je naprosto jedno. Výsledek je však ten, že doma si uděláte placku za pět korun a tady dáte padesát. No, ale dobrá, nemusíte tedy občerstvení počítat. Přesto jízdné a vstupné je jistě velká suma. A když si pak ještě uvědomíte, že ta voda tady může obsahovat cokoli…

Ano, vím, visí tam cedule s údaji, že je ta voda skoro vhodná pro kojence k pití. Zcela jistě vidím provozovatele, jak každou hodinu kontroluje to, co má. A než donese napsané výsledky, do vody se vymočí dalších dvacet lidí. Neříkejte, že ne. Známe to. Nuže je rozhodnuto. Kupuje se bazén a basta fidli. Rodinná rada sem, všichni na místa a jdeme to rozhodnout.

v bazénu

Nyní se již jen diskutuje o velikosti, zda zapuštěný či ne, zda takový či makový a jsou zde otázky, na které nikdo nemá odpověď. Poradím vám. Zavolejte si přímo tam, kde se bazény prodávají a máte po starostech. Odpoví vám tam na každou otázku a vy budete vědět, na čem jste a co tedy vybrat. Prodejce lovit na internetových vlnách nemusíte. Můžete se k němu dostat přímo odsud z tohoto článku. Jediné, co musíte udělat, je to, že kliknete na odkaz výše uvedený a hned jste přímo u prodejce. Tam máte uvedený telefonní kontakt, ale také spousty a spousty informací. Takže, čtěte a ptejte se. Uvidíte, že se kliknutí vyplatilo.