Je libo prázdné pláže? Užijte si dovolenou v Mosambiku

Evropou je tento mimořádný stát v Africe ještě stále opomíjen, a přitom zcela neprávem. Naleznete tady nádherné pláže, které mohou konkurovat těm nejhezčím thajským nebo egyptským, a přitom jsou úplně jiné, zcela jedinečné.

Víza si zařiďte dlouho dopředu
Pokud se chcete do tohoto nádherného místa vydat, musíte počítat s tím, že není možné získat povolení pro vstup do země u nás nebo na hranicích. To je možné pouze v Berlíně, tedy od nás nejblíže. Ovšem pokud to pro vás není problém, můžete se snadno vydat do Mosambiku.

Kde se nachází Mosambik?
Mezi Jihoafrickou republikou a Tanzanií, zde se táhne dlouhý kus pobřeží, který patří na východ, kde omývá břehy Mosambiku Indický oceán. Přes něj také leží naproti Mosambiku ostrov Madagaskar.
Krajina v tomto státě nebyla nikdy podmaněna civilizací, všechno tu je tak, jak to matka příroda stvořila.

Vyberte si z jednadvaceti vil

Na poloostrově Maputa vyrostly nedávno vilky, které slouží turistům jako dočasný domov na dovolené. Pokud sem zamíříte i vy, vyberte si právě jednu z těchto vilek místo luxusního hotelu. Budete mít pocit, že pláž vlastníte, a že jste zde úplně sami. Vily jsou dost daleko od sebe na to, aby vám ve WHITE Pearl Resort připadalo, že jste na této pláži úplně sami.
Mosambik není v módě
Ačkoli je tato země už několik let zcela bezpečná, masová turistika se sem nehrne. To čistě kvůli předsudkům a také kvůli politickým neshodám na straně médií. Nedbejte těchto žabomyších válek a vydejte do jedné z nejkrásnějších člověkem netknutých oblastí Indického oceánu a afrického pobřeží.

White pearl resort se soustředí hlavně na gastronomii


Najdete tady neskutečnou spoustu lahůdek a pochoutek. Některé jsou jenom z ovoce, jiné jsou ovšem velkolepá jídla na několik chodů. V mosambickém rezortu si užijete velkorysosti afrických kuchařů, kteří vědí, jak potěšit mlsný jazýček Evropanů